Pages Menu
TwitterRssFacebook
Categories Menu

Posted by on Sie 29, 2017 in Blog | 0 comments

Jak nakładać bronzer?

Jak nakładać bronzer?

Opalanie się wydaje się być sprawą prostą. Wystarczy wyjść na słońce, poleżeć odpowiednią ilość czasu i już można uzyskać ładną opaleniznę. Niektórym ta opalenizna przychodzi łatwiej innym nieco trudniej. Wszystko zależy od tego jaką karnację się posiada. Osoby o jasnej cerze, jasnych włosach, błękitnych oczach dużo trudniej się opalają. Łatwiej za to u nich o oparzenia słoneczne. Z kolei osoby o śniadej karnacji mają w swojej skórze dużą ilość melaniny, która odpowiedzialna jest za opalanie. Takim osobom łatwiej jest się opalać, przychodzi to u nich szybciej. Osoby z jasną karnacją moją melaninę tylko w głębokiej warstwie skóry.

Opalać można się także w solarium, co również nie jest trudne. Jeśli jednak chce się pogłębić opaleniznę, warto pokusić się o kupno profesjonalnych kosmetyków utrwalających oraz pogłębiających kolor. Przykładem mogą być kosmetyki Soleo, które można kupić na stronie http://sklep.soleo.pl/bronzery-soleo-117. Mają one bogaty skład w składniki nawilżające, odżywcze, jak również brązujące. Substancjami brązujący są DHA, wyciągi z orzecha włoskiego, wyciągi z henny, oleje, beta-karoten. W zależności od rodzaju bronzera zabarwia on skórę natychmiast po aplikacji, bądź też po kilku godzinach .

Jak nakładać bronzer?

Aplikacja bronzera jest niezwykle prosta. Przed sesją opalającą w solarium wystarczy zaaplikować go na wybrane partie ciała, bądź na całe ciało. Bronzery Soleo mają różne przeznaczenie. Jedne można używać do całego ciała, inne natomiast dedykowane są specjalnie do twarzy, bądź też do nóg i trudno opalających się części ciała. Wybór zależy od własnych preferencji. Konieczna jest dokładna aplikacja kosmetyku by nie pozostawiał ona smug i zacieków.

Soleo oferuje różnego rodzaju bronzery. Niektóre mają dodatkowe składniki przeciwzmarszczkowe tak jak kolagen czy wyciągi z zielonej herbaty. Inne natomiast są z drobinkami. Kolejną ciekawą propozycją jest przyśpieszacz opalania z bronzerem dodatkowo zawierający składniki wyszczuplające takie jak kofeina. Składnikami które można spotkać w kosmetykach Soleo są również:

  • aloes
  • witamina E
  • kolagen
  • karnityna
  • różnego rodzaju wyciągi roślinne
  • oraz witaminy takie jak B6 B2 B3
  • olej słonecznikowy
  • masło Shea
  • miedź.

Bronzery różnią się od siebie również pojemnością można kupić kosmetyk w sprayu, w tubie 200 ml bądź saszetki 15 ml do jednorazowego wykorzystania przed wizytą w solarium. Takie opakowanie jest bardzo praktyczne, można je zmieścić w każdej torebce, a po aplikacji wyrzucić papierek do kosza.

Używanie bronzerów wzmacnia efekt uzyskanej w solarium opalenizny, pogłębia ją. Miłośnicy ciemnej intensywnej opalenizny będą szczególnie zadowoleni z mocnych bronzerów, z kolei ci którzy dopiero rozpoczynają przygodę z opalaniem z pewnością wybiorą delikatniejsze wersje. Bronzer dotleniający do nóg Soleo oferuje również efekt rozgrzewająco- dotleniający co pozwala uzyskać głębszą i bardziej efektowną opaleniznę. kosmetyk ten dodatkowo wyróżnia się pięknym zapachem kobiecych perfum.

Warto korzystać z kosmetyków jakimi są bronzery, aby ograniczyć częste wizyty w solarium. Odpowiednio pielęgnowana opalenizna będzie przez długi czas wyglądała atrakcyjnie.

Post a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *